Kiekvienas autoservisas aplankytas mūsų atstovo, patikrintas, patikimas.

UAB "Automintis"

Tel.:

Minties g. 3A, Vilnius

Įvertinimas
4.5

UAB "Automintis" - automobilių remonto ir autodalių prelybos įmonė. Įmonė specializuojasi tik automobiulių elektros įrangos ir elektronikos remonto srityje.
Mūsų įmonė buvo įkurta 1991m. Tuomet tai buvo „Jarmalos J.J. automobilių elektros instaliacijos servisas". Nuo 1994m. dirbome tuometiniame „šiaurės miestelyje". Čia atidarėme specializuotą automobilių elektros įrangos dalių parduotuvę.
Nuo 2000m. pasikeitė įmonės struktūra ir pavadinimas, tapome UAB „Automintis". Šiuo metu įmonėje dirba patyrę autoelektrikai, elektronikai, kurie šiuolaikinių diagnostikos prietaisų pagalba nesunkiai aptinka ir pašalina visus automobilių elektos gedimus.
Mūsų tikslas - greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas, suteikiant garantiją atliktiems darbams ir parduodamoms dalims.

Dirba po 18 h
Ne
Dirba šeštadieniais
Ne

Teikiamos paslaugos

Komentarai

Norėdami parašyti įvertinimą, turite prisijungti su savo Facebook paskyra: Prisijungti su Facebook

System user
auto.results.lt

Rekomenduojame.

Įvertinimas
4

Picture?type=square&height=100
Neringa Žemaitiene

Puikus autoservisas. Teko remontuoti automobilį. Po remonto gedimas vėl pasikartojo (nestandartinis starterio gedimas). Paskambinus į UAB "Automintis" iš karto sutiko priimti automobilį, sutvarkė gedimą (papildomai keitė detales), tačiau jokių išlaidų dėl papildomo remonto nebuvo. Be to, suremontuota buvo labai greitai. Rekomenduoju šį servisą.

Įvertinimas
5