Apie mus

Results.lt- tai įrankis, kurio pagalba rasite tik kokybiškų paslaugų tiekėjus. Kiekvieną sistemoje matomą įmonę aplanko mūsų atstovas, susipažįsta su jo darbo sąlygomis ir vadovais, todėl mes garantuojame- jeigu informacija apie paslaugų tiekėją talpinama Results.lt sistemoje, jis atitinka gero paslaugų tiekėjo kriterijus. Jeigu mes kažką praleidome- pataisykite mus talpindami komentarą apie paslaugos tiekėją- mes sureaguosime nedelsiant. 

Results.lt rasite tik patikrintus ir patikimus paslaugų tiekėjus- tuos, kuriuos matėme, bendravome su jais, tikrinome. Vilniuje registruota daugiau nei 700 autoservisų, tačiau tik nedidelė jų dalis atitinka patikimo autoserviso kriterijus. 

Results.lt sistema- tai pati save valdanti struktūra, kurios neįmanoma apgauti. Sąžiningos paslaugos- tai geri klientų vertinimai- tai priežastis būti Results.lt. Nekokybiškos paslaugos- tai klientų nusiskundimai- tai užvertos durys į Results.lt. 

Results.lt misija - kokybiškų paslaugų paieškos įrankis vartotojui. Esame tikri, kad ilgainiui tapsime pagrindiniu įrankiu ne tik surandant patikimus ir reikiamoje vietoje esančius meistrus, bet ir vertinant juos.