Kiekvienas autoservisas aplankytas mūsų atstovo, patikrintas, patikimas.

UAB "Autolyga"

Tel.: 8 697 95077

Vytenio g. 61, Vilnius

Įvertinimas
4.7

Mūsų servisui svarbiausia:

Klientų patogumas. Todėl mes ne tik priimame remontui Jūsų atvarytus lengvuosius automobilius ir mikroautobusus,bet ir patys galime atvykti paimti automobilį iš Jūsų nurodytos vietos remontui, bei pristatyti į Jums patogią vietą jį suremontavus.

Tikslumas. Mes koncentruojamės į darbus, kuriuos geriausiai išmanome, todėl klientui visuomet galime tiksliai pasakyti kokie reikalingi remonto darbai, kiek tai kainuoja ir kada tai bus atlikta. Vertiname svarbiausią dalyką versle – tikslumą.

Kokybė. Mūsų kolektyve dirba didelę patirtį automobilių remonto versle turintys žmonės. Turime gerus specialistus, kurie yra savo srities žinovai ir mes paskirstome darbus pagal kompetencijas - ratų geometriją atliks vienas geriausiu specialistų vilniuje. Važiuoklę suremontuos kvalifikuoti meistrai.

Aptarnavimo kultūra. Su klientais bendraujame jau ilgą laiką, todėl puikiai žinome, kad mandagus, aiškus ir konkretus bendravimas mūsų klientams yra vertybė, dėl kurios jie sugrįžta.

Dirba po 18 h
Ne
Dirba šeštadieniais
Ne

Komentarai

Norėdami parašyti įvertinimą, turite prisijungti su savo Facebook paskyra: Prisijungti su Facebook

Picture?type=square&height=100
Saulius Soulless

Geros kainos ,kokybiskas darbas.

Įvertinimas
5

Picture?type=square&height=100
Justinas Jurkonis

keitimui naudoja kokybiškas dalis bei alyvą, dirba greitai, lankstūs, tačiau trūksta vienos žvaigždutės tik dėl to, kad negalima atsiskaityti kortele

Įvertinimas
4

Picture?type=square&height=100
Lietuvių Renginiai Dubline

Gryze į Lietuvą visada važiuojam tvarkytis automobilius čia.. Labai šaunus kolektyvas,o svarbiausiai dirba greitai ir kainos labai geros. Sekmės Autolyga !

Įvertinimas
5

Picture?type=square&height=100
Gintaras Gaveika

Labai geras ir kokybiškas servisas, malonus aptarnavimas, švara ir viskas ko reikia tikram servisui kuris ne kiek ne prastesnis už automobilių salonų servisus.

Įvertinimas
5