Patikimų autoservisų paieška

Automobilių chip tiuningas, galios didinimas, DPF filtrai Vilniuje Šnipiškėse

Greitas ir patikimas automobilių chip tiuningas, galios didinimas, dpf filtrai Vilniuje Šnipiškėse. Automobilių chip tiuningo, galios didinimo, DPF filtrų valymo, išprogramavimo darbus atliekančių autoservisų Vilniuje Šnipiškėse adresai ir kontaktai.

Automobilių chip tiuningas, galios didinimas, dpf filtrai Akumuliatoriaus įkrovimas, keitimas ir remontas - naudingi patarimai

"Chip tiuningas/ DPF- tai automobilių galios didinimo paslaugos bei DPF- kietųjų dalelių filtrų- remontas ir keitimas. Galios didinimas koreguojant kompiuterines variklio valdymo sistemas tapo galimas tuomet, kai kuro padavimo sistemas pradėjo valdyti kompiuteriai. Kompiuterinės sistemos yra nustatomos vidutinių reikšmių ribose, todėl adaptavus konkrečiam varikliui, tikėtina gauti galios padidėjimą bei kuro ekonomiją. Taip pat nišą atvėrė ir automobilių gamintojai- rinkodaros tikslais yra gaminami skirtingų galių automobiliai, turintys vienodus mechaninius variklio mazgus ir skirtingas automobilio valdymo kompiuterines programas. Tai atvėrė galimybes autoservisams teikti chip tiuningo paslaugas. Paslaugų kaina prasideda nuo 200 Eur ir auga priklausomai nuo automobilio markės ir darbų sudėtingumo. DPF filtrai- tai kietųjų dalelių sulaikymo filtrai, naudojami paskutinės kartos dyzeliniuose varikliuose, siekiant pasiekti mažesnes išmetamųjų dujų emisijas. DPF filtro resursas skirtingų šaltinių teigimu-150-300 tūkst. kilometrų, tačiau galimi nuokrypiai priklausomai nuo kuro kokybės, vairavimo ypatybių, automobilio būklės. Labai svarbu, kad visos automobilio kuro valdymo sistemos- liambda zondas, EGR vožtuvas, oro srauto matuoklė, termostatas- veiktų teisingai, nes bet koks gedimas gali radikaliai sumažinti DPF filtro resursą. Užsikišus filtrui variklis perjungiamas į avarinį režimą, problemos sprendimas be autoserviso pagalbos neįmanomas. Būtina nustatyti priežastį, dėl ko užsikišo DPF sistema, ją pašalinus- atlikti priverstinę regeneraciją arba mechaninį valymą, o nepavykus šiems veiksmams- pašalinti DPF arba jį pakeisti. Naujo DPF filtro kaina- apie 1500 eur, pašalinimo kaštai su kompiuterio perprogramavimu- nuo 200 eur. Labai svarbu įvertinti, ar pašalinus DPF automobilis atitiks reikalingas išmetamų dujų emisijas. "

  • Dažniausiai pasiekiami rezultatai, atlikus chip tiuningą, DPF šalinimą

    • Padidėjusi galia
    • Sumažėję kuro sąnaudos

Pagal užklausą "Automobilių chip tiuningas, galios didinimas, DPF filtrai Vilniuje Šnipiškėse" rasta 1 rezultatų:

Keliais paspaudimais suraskite automobilio chip tiuningo autoservisą, galios didinimo specialistus ar DPF aptarnavimo meistrus. Gaikite geriausią kainą ir optimalų servisą.

t